2023 Canton Fair — Chinese Goods
RU UA EN
2023 Canton Fair
2023 Canton Fair

Ось і настав час чергової Кантонської виставки. Кілька тисяч підприємств, що експортують товари по всьому світу, збираються в одному торговому комплексі, демонструючи відвідувачам новинки виробництва, більшість з яких стануть хітами продажів у поточному році. Цього року завдяки скасуванню всіх коронавірусних обмежень, нарешті все повертається в колишнє русло, і ми знову можемо побачити колишній Китай, що відкритий для торгівлі та бізнес-можливостей. Природно, що настільки масштабна подія не могла пройти і повз нас. З 16-го квітня до 5-го травня наша команда збирає всі можливі контакти виробників, оновлюючи каталоги, проводячи переговори і налагоджуючи співпрацю. Кантонська виставка - це ідеальна можливість зібрати базу постачальників з усього Китаю, при цьому без необхідності облетіти десятки міст по величезному континенту. 

133-й Кантонський ярмарок експонується в три етапи, кожен етап тривалістю 5 днів.

15-19 квітня. Представлено такі товари: електроніка та побутова техніка, освітлення, транспортні засоби та аксесуари, машини, апаратні інструменти, будівельні матеріали, хімічні продукти, комплектуючі до ПК, колонки, мобільні телефони та багато іншого.

23-27 квітня.  Будуть представлені експонати щоденних споживчих товарів, подарунків, і прикрас для дому.

1-5 Травня. На виставці будуть текстиль і одяг, взуття, офісні товари, товари для багажу і відпочинку, медицина та охорона здоров'я, продукти харчування і тд.

Для того щоб ознайомиться з каталогами товарів поточної виставки, перейдіть на сторінку про нас, і зв'яжіться з нами в будь-якому зручному для Вас месенджері. Також нагадуємо про послугу Бізнес тур до Китаю, що допоможе Вам особисто відвідати вже наступну Кантонську виставку.